P237

 

 

 

   Godło RP  logo BIP 2

logo tłumacza migam2   2016 logo aps symbol 1

 

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych.

Administratorem Pani/Pana danych osobowych przetwarzanych w Przedszkolu nr 237 im. Warszawskiej Syrenki w Warszawiejest: Przedszkole nr 237 im. Warszawskiej Syrenki reprezentowane przez Dyrektora.

Jeśli ma Pani/Pan pytania dotyczące sposobu i zakresu przetwarzania Pani/Pana danych osobowych w zakresie działaniaPrzedszkola nr 237 im. Warszawskiej Syrenki w Warszawie a także przysługujących Pani/Panu uprawnień, może się Pani/Pan skontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych w Przedszkolu nr 237 im. Warszawskiej Syrenki za pomocą adresu Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Inspektorem Ochrony Danych Osobowych w Przedszkolu nr 237 im. Warszawskiej Syrenki jest Pan Paweł Kaczmarek.

 

Szczegółowe informacje na temat przetwarzania danych osobowych Państwa i Państwa dzieci, zawarte są w klauzulach informacyjnych oraz w regulaminie monitoringu wizyjnego. Wyżej wymienione materaiły znajdują się w zakładcze Ochrona Danych - Materiały do pobrania.