logoetwinning

Za realizację międzynarodowego projektu eTwinning The World of Five Senses otrzymaliśmy Krajową Odznakę Jakości.

Krajowa Odznaka Jakości przyznawana jest przez Krajowe Biuro eTwinning tym nauczycielom, których praca w ramach międzynarodowego projektu osiągnęła określony poziom.

Celem przyznawania Krajowej Odznaki Jakości jest wyróżnienie nauczycieli i szkół, za realizację ciekawych projektów spełniających szereg kryteriów, takich jak: innowacja pedagogiczna i kreatywność, integracja z programem nauczania, komunikacja i wymiana informacji pomiędzy szkołami partnerskimi, współpraca pomiędzy szkołami partnerskimi, wykorzystanie technologii.

Dla nauczycieli jest to uznanie ich pracy, dla uczniów to większa motywacja do prowadzenia zaplanowanych działań, a dla szkoły – publiczne potwierdzenie zaangażowania i dążenia do jakości oraz otwartość na współpracę europejską.

Projekt "The World of Five Senses" był innowacyjnym projektem skupiającym się na wszechstronnym rozwoju dzieci w wieku od 3 do 9 lat poprzez stymulację ich pięciu zmysłów. Trwając przez pięć miesięcy, projekt oferował bogatą gamę aktywności, które wspierały rozwój percepcji wzrokowej, słuchowej, dotyku, smaku i węchu. Poprzez różnorodne zabawy, gry, eksplorację i współpracę z międzynarodowymi partnerami projektu, dzieci miały okazję odkrywać świat w pełni sensoryczny sposób, co przyczyniło się do ich kreatywnego myślenia, rozwijania wyobraźni oraz zwiększenia świadomości sensorycznej.

certyfikat 2022

Otrzymaliśmy również Europejską Odznakę Jakości (EOJ) przyznawaną jest przez Centralne Biuro Programu eTwinning.

certyfikat 2023